Ross 308 Ross 308 zaspokaja wymagania klientów którzy oczekują najwyższej jakości produktu. Obecnie Ross 308 cechuje się wyjątkowo dobrym rozwojem kośćca, integralnością szkieletu, poprawnym rozwojem serca i układu krążenia. W celu optymalnego wykorzystania możliwości tych brojlerów należy pamiętać o poprawnym sposobie prowadzenia fermy i żywienia Ross 308.
Cobb 500 Brojlery Cobb 500 posiadają światową renomę dotyczącą hodowli i niskiego kosztu otrzymania wysokiej jakości mięsa. Zapewniają im to prawie trzydziestoletnie doświadczenia hodowców selekcjonujących najlepszych przedstawicieli tej rasy przy zastosowaniu nowoczesnych technologii hodowli.
Ross 708 The Ross 708 parent stock has been developed to maximize breeder performance without compromising the efficiency of meat production. High meat yielding birds require emphasis to be placed on the improvement of key traits.
HatchBrood HatchBrood ma na celu jednolite zapewnienie optymalnych warunków środowiska dla wszystkich piskląt w pierwszych dniach życia.

Nestling Europe Kontakt

NESTLING EUROPE TOMASZ MAJ
ul. Szymanowskiego 10/5,
30-047 Kraków, Polska
Tel./fax:+48 12 6338062
tel.kom. +48 606201533
NIP (EU VAT): PL 677-182-05-37
REGON: 351421149
NR WETERYNARYJNY: 12066104

HatchBrood

W tradycyjnych obiektach brojlerowskich, trudno jest  o równomierną kontrolę kluczowych zmiennych warunków środowiska, takich jak: powietrze i jego przepływ, temperatura podłogi i wilgotność względna. Ponieważ pisklęta nie są w stanie kontrolować temperatury ciała w ciągu pierwszych kluczowych dni  życia ,stąd bardzo istotne jest zapewnienie właściwych warunków temperatury panującej w obiekcie, która często nie jest równomierna. W rezultacie niektóre pisklęta mają opóźniony start, jednolitość  a tempo wzrostu  stada waha się,  zwiększona jest śmiertelność oraz pogarsza się  wykorzystanie paszy. Wysokie koszty energii sprawiają, że okres tuczu staje się coraz   trudniejszy do zarządzania.

 

HatchBrood ma na celu jednolite zapewnienie optymalnych warunków środowiska dla wszystkich piskląt w pierwszych dniach życia.Po wylęgu pisklęta jednodniowe są umieszczone w jednostce HatchBrood. Każda z nich może pomieścić do 39.600 sztuk. W systemie HatchBrood, warunki środowiskowe, takie jak temperatura, przepływ powietrza, wilgotność oraz CO2, są równomiernie kontrolowane. Pisklęta mają optymalny dostęp do świeżego powietrza, wody i paszy. Dzięki temu wszystkie ptaki  z optymalną temperaturą ciała natychmiast zaczynają jeść i pić, co zapewnia im najlepszy z możliwych start.Poprzez wyeliminowanie nierównomiernych obszarów środowiskowych, HatchBrood zapobiega powstawaniu piskląt nieadaptujących się dalej w obiektach. Po czterech dniach, pisklęta są przewożone na fermę.

 

1. Pobierz:


Przewodnik